Forum Teamu Special Polish Forces

Forum Teamu Special Polish Forces

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-02-22 22:28:38

GibekYoYo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 162
Punktów :   

SpF vs PRL

PRL                                                     SpF

PRL|Trocho                                          |*SpF*|G!b3k
PRL|B.zoo                                            |*SpF*|Ma7eO 9!
PRL|(NIE PAMIETAM)                            |*SpF*|Sharku
PRL|Aero                                             |*SpF*|Vobis
PRL|                                                    |*SpF*|Narek



PIERWSZA MAPA (dd2) :

CT:
Niestety zaczeliśmy niefortunnie i jeszcze zobaczylismy u nich kolesia z pro klanu steam SC NIESTETY 8 : 2 we dupe w ct wiec postanowilismy sie postarać w terro. O ct lepiej nie mówić pogrom jak chuj

TT:
Terroris juz bylo lepiej zaczelismy wprost wspaniale 5 : 0 ale kolesie sie podniesly i troche nadrobili SKONCZYLO SIE NA WYNIKU 6 : 4 więc wygralismy w TT !!!! juz był powód do radochy

De_Dust 2 - 1 : 1 ale w rundach było NIESTETY 12 : 8 CZYLI MAPA PRZEGRANA

DRUGA MAPA (de_nuke):

CT:
W CT ZACZELISMY DOBRZE 2 : 0 ALE KOLES TEN Z SC CO DO NICH DOSZEDL TAK ZACZAL WYMIATAĆ ŻE TO NIEPOROZUMIENIE MATIEGO RAZ Z NOZEM POJECHAŁ WIEC ZKONCZYŁO SIE WYNIKIEM 6 : 4 dla nich


TT:
No piekny poczatek i nie tak piekny choc tez dobry koniec. jakos dociagnelismy do zwyciestwa zkonczylo sie 6 : 4 dla nas ale to niewystarczyło do wygrania mapy


De_Nuke - 1 : 1 w rundach - REMIS

Narek - GRAŁ SWOJE, ROBIŁ SWOJE, WYMIATAŁ
Mati - TO NIESTETY NIE BYŁ TEN MATI CO ZAWSZE (CHYBA SIE NIE NAJARAŁ PRZED SPAREM)
Sharku - przykro mi to stwierdzic ale jednym słowem na de_nuke DAŁ DUPY!!!!!! przez pół mapy nie zabił nikogo
Vobis - NO TU POZYTYWNE ZASKOCZENIE DEFINITYWNIE GRAŁ NAJLEPIEJ
Gibek - robiłem co mogłem ale sam czułem że jakiś gorszy dzień


MECZ ZAKONCZYL SIE WYGRANĄ PRL'u MOGLISMY TO WYGRAĆ ALE NIESTETY NIE BYŁO PARU OSÓB


"Za mało dumy by w szał wpaść, gdy oczernia Cie przyjaciel, honorowo bądz bratem, nie katem, nie wołaj na mate"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szamo.pun.pl www.hrithikroshan.pun.pl www.witosa.pun.pl www.odt.pun.pl www.bloodman.pun.pl