Forum Teamu Special Polish Forces

Forum Teamu Special Polish Forces


#1 2008-03-04 14:31:01

dziudek01

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 8
Punktów :   

Odchodze !!!

Hmmm postanowiłen z reszta nie tylko ja ze odchodzimy z tego pojebanego klanu który ma ZERO zgrania ZERO kultury i wogóle kazdy sie ządzi jak głupi nie dajecie szans innym tylko sobie uwarzacie sie za wielkich a wcale nimi nie jestescie i ogólnie zjebana atmosfera tu jest Szacun dla Narka kótry jako jeden z nie licznych umiał normalnie pogadać . Nara !!!

Offline

 

#2 2008-03-04 14:33:46

Serj

Użytkownik

2188831
Skąd: Głowno
Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 61
Punktów :   

Re: Odchodze !!!

Ja też odchodzee bo po pierwsze treningi sa a ich nie ma ... po drugie nigdy nikt mi nie mowi o sparach a po trzeciez to jak chcialem w jednym zagrac to mowil gibek ze nie moge bo jestem za słaby więc ..... NARAZIE !!!!!


Go Go The Gunners

Offline

 

#3 2008-03-04 17:23:01

GibekYoYo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 162
Punktów :   

Re: Odchodze !!!

no narQa panowie napisze tylko że po:
1. Łachy nikt mi nie robi sami chcieliście dołączyć
2. To wy cały czas pretensje macie a nie my
3. Atmosfera wg. mnie jest dobra ale widocznie nie dla was my sie nie kłócimy chyba że gdzieś w szkole albo coś
4. Spary są raz w tygodniu ... wczorajszy sparing był z kolegami z Cebertowicza i na spontanie ja w nim też nie grałem i jakos sie KURWA nie burze
5. Wasz wybór ja was nie będe przymuszał

POWIEM TYLKO NARA RÓBCIE JAK CHCECIE MY NIC NIE TRACIMY I WPADAJCIE NA SERWA CZASAMI


"Za mało dumy by w szał wpaść, gdy oczernia Cie przyjaciel, honorowo bądz bratem, nie katem, nie wołaj na mate"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dezerter.pun.pl www.nosferatos.pun.pl www.aim.pun.pl www.turnieje10hamachi.pun.pl www.kidsfree.pun.pl