Forum Teamu Special Polish Forces

Forum Teamu Special Polish Forces


#1 2008-02-19 23:23:07

GibekYoYo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 162
Punktów :   

Wydalenia

Z dniem dzisiejszy z klanu zostają wydaleni:
|*SpF*|Robson - po prostu nie jest w klanie
|*SpF*|Lenek - sam chciał odejść
|*SpF*|Outsider - (nie napewno) ale nieodzywa sie wogóle


"Za mało dumy by w szał wpaść, gdy oczernia Cie przyjaciel, honorowo bądz bratem, nie katem, nie wołaj na mate"

Offline

 

#2 2008-02-23 22:38:08

lenek

Użytkownik

10640596
Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 23
Punktów :   

Re: Wydalenia

Co ty gibek kurwa odpiedalasz???na muzg ci padlo po tym moim haszu???ja kurwa niepowiedzialem ze chce odejsc!Wez ty  kurwa mysl troche nad tym co robisz a nie tobie cos powiedziec dla jaj to od razu to podajesz dalej a potem sa tego konsekwencje....wiem że jestem cienki ale nic takiego nie mówiłem że chce odejsc!!!Jak to przeczytasz to zadzwon do mie albo sie zemna ustaw bo cos mi sie wydaje ze czeka nas powazna rozmowka...

Offline

 

#3 2008-02-24 16:48:27

|*SpF*|NareK

Clan Lider

Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 45
Punktów :   -1 

Re: Wydalenia

bedzie ostro lenek  bedzie bil.<lol2>


ViCe LiDeR KLANU |*SpF*|

Offline

 

#4 2008-02-25 17:24:02

GibekYoYo

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 162
Punktów :   

Re: Wydalenia

ok Lenek powiem tak już to obgadaliśmy pozatym mówiłem że jak chcesz wrócić to spoko ty "ja to pierdole" to teraz spierdalaj a nie qrwa sie rzucasz bo jak ze mna gadales to nie uslyszałem ani jednego qrwa więc sie uspokój i jak nie chciałeś wrócić to lepiej nic nie pisz

I POPRAW BŁEDY ZANIM COŚ NAPISZESZ


"Za mało dumy by w szał wpaść, gdy oczernia Cie przyjaciel, honorowo bądz bratem, nie katem, nie wołaj na mate"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nosferatos.pun.pl www.turnieje10hamachi.pun.pl www.kidsfree.pun.pl www.aim.pun.pl www.dzikiepumy.pun.pl